Contact

Wilt u deelnemen aan het Netwerk Afvalwaterketen Delfland en een rol vervullen in de ontwikkeling van afvalwaterketen naar watercyclus in 2050, nodigen wij u van harte uit om contact op te nemen met een van de leden van het kernteam.

Heeft u een vraag over de website, de nieuwsbrief of een ander onderwerp? Maak dan gebruik van het formulier op deze pagina. Wij nemen snel contact met u op.

Privacyverklaring

contact

Stel hier uw vraag

Kernteam NAD

Thinka Bor-Reijinga
Procesleider NAD
thinka@riskexpertdesk.nl

Hanny Vrieswijk
Projectondersteuning
H.Vrieswijk@pijnacker-nootdorp.nl

Ruben Wentink
Dunea
r.wentink@dunea.nl

Piet de Dood
Gemeente Delft
pddood@Delft.nl

Floris Nonhebel
Hoogheemraadschap van Delfland
fnonhebel@hhdelfland.nl

Marcel Tirion
Gemeente Den Haag
marcel.tirion@denhaag.nl

Kitty Vollering
Gemeente Rijswijk
kvollering@rijswijk.nl

Wouter van Kleef
Gemeente Zoetermeer
W.van.Kleef@zoetermeer.nl

Nicky Struijker Boudier / Guido van Leeuwen
Communicatie
info@buroboudier.nl