Contact

Wilt u deelnemen aan het Netwerk Afvalwaterketen Delfland en een rol vervullen in de ontwikkeling van afvalwaterketen naar watercyclus in 2050, nodigen wij u van harte uit om contact op te nemen met een van de leden van het kernteam.

Heeft u een vraag over de website, de nieuwsbrief of een ander onderwerp? Maak dan gebruik van het formulier op deze pagina. Wij nemen snel contact met u op.

Privacyverklaring

contact

Stel hier uw vraag

Kernteam NAD

Floor Huis in ‘t Veld
Procesmanager
floor@floor-wro.nl

Hanny Vrieswijk
Projectondersteuning
H.Vrieswijk@pijnacker-nootdorp.nl

Ruben Wentink
Dunea
r.wentink@dunea.nl

Peter Biever
Evides Waterbedrijf
p.biever@evides.nl

Mathilde de Jongh
Hoogheemraadschap van Delfland
mdejongh@hhdelfland.nl

Arie Markus
Gemeente Den Haag
arie.markus@denhaag.nl

Kitty Vollering
Gemeente Rijswijk
kvollering@rijswijk.nl

Wouter van Kleef
Gemeente Zoetermeer
W.van.Kleef@zoetermeer.nl

Guido van Leeuwen
Communicatie
guido@buroboudier.nl